-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги благоустрою території населених пунктів (Облаштування Алеї Героїв для поховання військовослужбовців, які загинули за незалежність України), ДК 021:2015 45110000-1 - Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
Тендер Prozorro UA-2023-08-17-010324-a
Торги не відбулися
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
Період уточнення:
17.08.2023 15:56 - 22.08.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим