-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги благоустрою території населених пунктів (Облаштування Алеї Героїв для поховання військовослужбовців, які загинули за незалежність України), ДК 021:2015 45110000-1 - Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
d16abec7519f4e3faee0ce180cc46a45
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-17-005484-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34064800
-
Адреса:
11601, Україна, Житомирська область, МАЛИН, площа Соборна, 6а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34064800
-
Контактна особа:
Гаврильчук Олександр 0970023226 a1eksandr007@ukr.net
-
Адреса:
11601, Україна, Житомирська область, МАЛИН, площа Соборна, 6а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги благоустрою території населених пунктів (Облаштування Алеї Героїв для поховання військовослужбовців, які загинули за незалежність України), ДК 021:2015 45110000-1 - Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.08.2023 15:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги благоустрою території населених пунктів (Облаштування Алеї Героїв для поховання військовослужбовців, які загинули за незалежність України), ДК 021:2015 45110000-1 - Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 16.10.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума500 000.00 UAH