-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки: відновлення (регенерації), заправки картриджів
Тендер Prozorro UA-2023-08-17-007672-a
Завершена
107 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 075.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 075.00 UAH
Період уточнення:
17.08.2023 14:08 - 22.08.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим