-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки: відновлення (регенерації), заправки картриджів
Оголошено тендер
107 500.00
UAH
Номер:
d15f448e417741ae854b367721d936d0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-17-002538-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДРУГИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42256976
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДРУГИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42256976
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
107 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки: відновлення (регенерації), заправки картриджів
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.08.2023 13:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума107 500.00 UAH