-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Гіпохлорит натрію)
Тендер Prozorro UA-2023-08-15-006229-a
Завершена
11 084 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 110 840.00 UAH
мін. крок: 1% або 110 840.00 UAH
Період уточнення:
15.08.2023 11:20 - 20.08.2023 00:00
Відповідь надана
обсяги партій
Номер:
30faaa9840a340dd99e845583e3fdb9a
Дата опублікування:
16.08.2023 12:22
Опис:
у тендері мається на увазі постачання гіпохлориту повними автоцистернами вагою до 23 тон?
Відповідь:
Шановний учасник, звертаємо Вашу увагу що згідно вимог Додатку 2 "Інформація та документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям" до тендерної документації : учасником в складі пропозиції надається довідка у довільній формі, яка містить інформацію про наявність у учасника транспортних засобів, якими перевозяться небезпечні вантажі, вантажопідйомністю не менше 5т, для перевезення гіпохлориту натрію (автоцистерни).
Дата відповіді:
17.08.2023 09:50
Відповідь надана
Додаток №2
Номер:
8c55a13288494093b0d9eb66a0070c25
Дата опублікування:
15.08.2023 12:10
Опис:
Доброго дня, а якщо наша компанія користується послугами найму транспортного засобу, в компанії якої є ліцензія та свідотство, так можливо?
Відповідь:
Доброго дня!
Шановний учасник, звертаємо Вашу увагу, шо Додатком 2 "Інформація та документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям" до тендерної документації , передбачено наявність Договору оренди або договору перевезення, тощо - у разі користування учасником транспортними засобами третьої особи. Також Додатком 2 визначається необхідний перелік довідок, яки необхідно надати учаснику, а саме:
- Копію транспортної ліцензії на перевезення небезпечного вантажу (у разі користування транспортним засобом третьої особи Учасник надає копію транспортної ліцензії на перевезення небезпечного вантажу третьої особи);
- Копію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (у разі користування транспортним засобом третьої особи Учасник надає свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу третьої особи).
Дата відповіді:
17.08.2023 09:38