-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги проведення медичного огляду працівників
Тендер Prozorro UA-2018-03-26-000328-b
згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 85140000-2 "Послуги у сфері охорони здоров’я різні"
Торги не відбулися
690 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 451.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 451.00 UAH
Період уточнення:
26.03.2018 09:48 - 31.03.2018 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим