-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги проведення медичного огляду працівників
Тендер Prozorro UA-2018-03-26-000328-b
згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 85140000-2 "Послуги у сфері охорони здоров’я різні"
Торги не відбулися
690 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 451.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 451.00 UAH
Номер:
2fc32e6797164d93bb3625b0ef5de88d
Внутрішній номер закупівлі:
1867102
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-26-000328-b
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна 380444255381 podil_zakypivli@ukr.net http://podilruo.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
690 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 451.00 UAH
Період уточнення:
26.03.2018 09:48 - 31.03.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
26.03.2018 09:48 - 10.04.2018 18:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги проведення медичного огляду працівників
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛАЯН ВІННЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35007886
-
Контактна особа:
Олена Філіпп +380675026072,+380442344155 lw.kyiv.marketing@gmail.com
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Прорізна,25а
Початкова пропозиція
655 452.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
655 452.00 UAH з ПДВ
Документи
25
Скарги
0