-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
бензин А-95 та дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2023-08-14-005781-a
закупівля здійснюється з метою забезпечення додаткової потреби підприємства до кінця 2023 року та за результатами прийняття рішення про відміну процедури відкритих торгів з особливостями, розпочатих згідно номеру процедури в електронній системі закупівель UA-2023-07-21-004716-a
Торги не відбулися
433 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 200.00 UAH
Період уточнення:
14.08.2023 14:06 - 19.08.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим