-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
бензин А-95 та дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2023-08-14-005781-a
закупівля здійснюється з метою забезпечення додаткової потреби підприємства до кінця 2023 року та за результатами прийняття рішення про відміну процедури відкритих торгів з особливостями, розпочатих згідно номеру процедури в електронній системі закупівель UA-2023-07-21-004716-a
Торги не відбулися
433 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 200.00 UAH
Номер:
620cbd3c32304a2287579904fddec7e0
Внутрішній номер закупівлі:
18665098
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-14-005781-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАКАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" МАКАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38462249
-
Адреса:
08001, Україна, Київська область, селище міського типу Макарів, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО БОГДАНА, будинок 62-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Олексієнко +380505997091 makarivpmsd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
433 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.08.2023 14:06 - 19.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2023 14:06 - 22.08.2023 11:00
Період кваліфікації:
22.08.2023 11:02 - 24.08.2023 16:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴433 200.00 бензин А-95 та дизельне паливо