-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт у кабінеті водійського складу частини забезпечення АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області, за адресою: вул. Небожинського Назара, 23, м. Рівне
Тендер Prozorro UA-2023-08-10-012252-a
Торги не відбулися
163 775.93
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 818.88 UAH
мін. крок: 0.5% або 818.88 UAH
Період уточнення:
10.08.2023 18:47 - 15.08.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим