-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт у кабінеті водійського складу частини забезпечення АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області, за адресою: вул. Небожинського Назара, 23, м. Рівне
Тендер Prozorro UA-2023-08-10-012252-a
Торги не відбулися
163 775.93
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 818.88 UAH
мін. крок: 0.5% або 818.88 UAH
Номер:
40211c1b8b4a49e8885999da0f03af8b
Внутрішній номер закупівлі:
18646239
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-10-012252-a
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575049
-
Адреса:
33005, Україна, Рівненська область, М.РІВНЕ, ВУЛ. ПАВЛЮЧЕНКА БУД. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Столярчук +380975142562 zakupstolar19@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
163 775.93 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.08.2023 18:47 - 15.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2023 18:47 - 18.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴163 775.93 Поточний ремонт у кабінеті водійського складу частини забезпечення АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області, за адресою: вул. Небожинського Назара, 23, м. Рівне