-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Дрова паливні твердолистяних порід)
Тендер Prozorro UA-2018-03-21-001185-a
ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Дрова паливні твердолистяних порід)
Торги не відбулися
1 275 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 375.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 375.00 UAH
Період уточнення:
21.03.2018 16:41 - 27.03.2018 16:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим