• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Дрова паливні твердолистяних порід)

ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Дрова паливні твердолистяних порід)

Торги не відбулися

1 275 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 375.00 UAH
Номер: 8f1882d5124c4e15b03399088ffcfd59
Внутрішній номер закупівлі: 1862187
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-03-21-001185-a   
Замовник: Відділ освіти Хотінської селищної ради об'єднаної територіальної громади Сумського району Сумської області
Контактна особа: Іванченко Андрій Володимирович 380992721744 xotintender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 275 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 375.00 UAH
Період уточнення: 21.03.2018 16:41 - 27.03.2018 16:00
Період прийому пропозицій: 21.03.2018 16:41 - 06.04.2018 16:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні твердолистяних порід
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 1700 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 42320, Україна, Сумська область, Сумський район, смт. Хотінь, вул. Шкільна, буд. 10; 42320, Україна, Сумська область, Сумський район, с. Писарівка, вул. Шосейна, буд. 86; 42315, Україна, Сумська область, Сумський район, с. Кіндратівка, вул. Гагаріна, буд. 7; вул. Гагаріна, буд. 1; 42316, Україна, Сумська область, Сумський район, с. Олексіївка, вул. Шкільна, буд.28, вул. Шкільна, буд.32; 42315, Україна, Сумська область, Сумський район, с. Степне, вул. Набережна, буд. 13 На карті