-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (Процесор, Материнські плати, Модулі пам’яті, Блок живлення, SSD диск, Корпус для компютера, Корпусний вентилятор, Mонітор)
Тендер Prozorro UA-2023-08-08-003534-a
Завершена
117 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 588.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 588.50 UAH
Період уточнення:
08.08.2023 11:34 - 13.08.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим