-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (Процесор, Материнські плати, Модулі пам’яті, Блок живлення, SSD диск, Корпус для компютера, Корпусний вентилятор, Mонітор)
Тендер Prozorro UA-2023-08-08-003534-a
Завершена
117 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 588.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 588.50 UAH
Номер:
6ddf7e1a5325421c9e6cfa586a0ec89a
Внутрішній номер закупівлі:
18612110
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-08-003534-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) УПРАВЛІННЯ ОПЕРАТИВНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЕЛЕКТРОННИХ КОМУНІКАЦІЙ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23000385
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Гончара Олеся, буд. 55-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Cтаніслав Беседін +380955745055 besedinstanislav5@gmail.com https://uoz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
117 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.08.2023 11:34 - 13.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.08.2023 11:34 - 16.08.2023 00:00
Аукціон:
16.08.2023 15:23 - 16.08.2023 15:46
Період кваліфікації:
16.08.2023 15:46 - 16.08.2023 17:55
Період завантаження договору:
22.08.2023 00:00 - 01.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴117 700.00 Комп’ютерне обладнання (Процесор, Материнські плати, Модулі пам’яті, Блок живлення, SSD диск, Корпус для компютера, Корпусний вентилятор, Mонітор)