-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них ( Стілець офісний (39112000-0 - Стільці); Крісло SAMBA (39113100-8 М’які крісла); Комплект стільців для зони очікування (39113000-7 - Сидіння та стільці різні)
Тендер Prozorro UA-2023-08-02-005586-a
Завершена
145 033.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 450.33 UAH
мін. крок: 1% або 1 450.33 UAH
Період уточнення:
02.08.2023 12:40 - 07.08.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим