-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них ( Стілець офісний (39112000-0 - Стільці); Крісло SAMBA (39113100-8 М’які крісла); Комплект стільців для зони очікування (39113000-7 - Сидіння та стільці різні)
Оголошено тендер
145 033.00
UAH
Номер:
afe170dfbd9b4c3ea0ba16ab6cbfb881
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-02-001930-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
145 033.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них ( Стілець офісний (39112000-0 - Стільці); Крісло SAMBA (39113100-8 М’які крісла); Комплект стільців для зони очікування (39113000-7 - Сидіння та стільці різні)
Примітки:
Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, викладені у тендерній документації, обумовлені встановленими чинними нормативними актами вимог до такого товару та потребами Замовника. Очікувана вартість предмету закупівлі визначена на підставі запиту цінових пропозицій відповідно до затверджених кошторисних призначень замовника.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.08.2023 12:18
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стілець офісний (39112000-0 - Стільці)
Кількість
44 штуки
Період постачання
(не задано)
Крісло SAMBA (39113100-8 М’які крісла)
Кількість
20 штуки
Період постачання
(не задано)
Комплект стільців для зони очікування (39113000-7 - Сидіння та стільці різні)
Кількість
2 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзагальний фонд
Сума145 033.00 UAH