-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги провайдерів (послуги із підключення та надання доступу до мережі Інтернет)
Тендер Prozorro UA-2018-02-21-002358-c
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Період уточнення:
21.02.2018 18:15 - 02.03.2018 23:00
Відповідь надана
ліцензі щодо надання телекомунікаційних послуг
Номер:
5742ac8669cb4e4196c55946ab91d09a
Дата опублікування:
26.02.2018 19:14
Опис:
Пунктом 5 Розділу ІІІ Тендерної документації передбачено необхідність надання Учасниками відповідної ліцензії щодо надання телекомунікаційних послуг на території Дніпропетровської області.
При цьому, на підставі Рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації (далі - НКРЗІ) від 05.11.2013 № 710 було надано офіційне роз’яснення для операторів, провайдерів телекомунікацій, відповідно до якого вид діяльності з надання послуг доступу до Інтернету та/або з технічного обслуговування та експлуатації власних телекомунаційних мереж, мереж ефірного теле- та радіомовлення, проводового радіомовлення, телемереж не входить до переліку видів діяльності, що підлягають ліцензуванню, визначеному частиною сьомою статті 42 Закону, необхідність отримання ліцензії на вказаний вид діяльності відсутня.
Для здійснення діяльності у сфері телекомунікацій з надання послуг доступу до Інтернету та/або з технічного обслуговування та експлуатації власних телекомунаційних мереж, мереж ефірного теле- та радіомовлення, проводового радіомовлення, телемереж суб’єкт господарювання повинен подати заяву про включення до реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій з відповідним видом діяльності, територією та статусом (оператор або провайдер), відповідно до вимог статті 42 Закону у порядку, затвердженому рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації від 01.11.2012 № 560 та зареєстрованому в Міністерстві юстиції України від 22.11.2012 за № 1958/22270.
Враховуючи зазначене, просимо внести зміни до Тендерної документації та видалити вищезазначену вимогу щодо надання такої ліцензії, або роз’яснити яким документом Учасник повинен спростувати дану вимогу (лист-роз’яснення, інформаційна довідка, тощо)
Відповідь:
До тендерної документації внесено відповідні зміни.
Дата відповіді:
27.02.2018 16:27