-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги провайдерів (послуги із підключення та надання доступу до мережі Інтернет)
Тендер Prozorro UA-2018-02-21-002358-c
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
04b8ee8c329143628cc6cf116a6d42a6
Внутрішній номер закупівлі:
1852586
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-21-002358-c
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75,А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Гомзякова +380660024771 gomzyakovanataliya@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
21.02.2018 18:15 - 02.03.2018 23:00
Період прийому пропозицій:
21.02.2018 18:15 - 12.03.2018 23:00
Аукціон:
13.03.2018 12:50 - 13.03.2018 13:11
Період кваліфікації:
13.03.2018 13:11 - 14.03.2018 12:15
Період завантаження договору:
13.03.2018 13:11 - 02.04.2018 13:11
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги із підключення та надання доступу до мережі Інтернет
Кількість
149 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, навчальні заклади освіти замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ МЕТРОКОМ
Оскарження: 13.03.2018 13:11 - 25.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34364696
-
Контактна особа:
Овчарова Анастасія Юріївна Анастасія Юріївна +380631821591 mk34364696@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Слобожансский, будинок 31д
Оскарження: 13.03.2018 13:11 - 25.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
984 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
984 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.03.2018 12:15
Документи
71
Скарги
0
ТОВ ИДТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35340503
-
Контактна особа:
Дьоров Ігор Євгенович +380676314528 global.department5@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетрвськ, пров.Тульчинский буд 1 в 22
Початкова пропозиція
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
50
Скарги
0
Контракти
Номер:
cd15cefb0e754382891b6be26fba703e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-21-002358-c-b1
Постачальник:
ТОВ МЕТРОКОМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34364696
-
Контактна особа:
Овчарова Анастасія Юріївна Анастасія Юріївна +380631821591 mk34364696@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Слобожансский, будинок 31д
Номер договору:
61
Сума договору:
984 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
03.04.2018 15:14
Статус:
Виконаний