-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пристрої водоочисні
Тендер Prozorro UA-2023-07-27-005526-a
Завершена
1 800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 000.00 UAH
Період уточнення:
27.07.2023 14:00 - 02.08.2023 00:00
Відповідь надана
Завантаження для фільтра
Номер:
0e68950ae78746548aebc782521fb600
Дата опублікування:
01.08.2023 14:44
Опис:
Об'єм завантаження бачу, а де назва самого заватаження?Які вимоги до очищення води (від чого має фільтр очистити воду)?
Відповідь:
Безреагентний багатокомпонентний фільтруючий матеріал для видалення заліза, марганцю та сірководню з води. Якість очищеної води повинна відповідати вимогам до питної води згідно ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» в частині показників, що стосуються рівня заліза.
Дата відповіді:
03.08.2023 17:03