-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пристрої водоочисні
Оголошено тендер
1 800 000.00
UAH
Номер:
78a471e356184a15a545e074066e4166
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-27-001872-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради “Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи”
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998161
-
Адреса:
79495, Україна, Львівська область, Львів-Винники, вул.Івасюка, 31,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради “Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи”
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998161
-
Адреса:
79495, Україна, Львівська область, Львів-Винники, вул.Івасюка, 31,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пристрої водоочисні
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Дата опублікування:
27.07.2023 12:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Сума1 800 000.00 UAH