-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Принтер струйний з пристроєм безперебійної подачі чорнил
Тендер Prozorro UA-2023-07-25-002925-a
Технічні харектеристики предмету закупівлі вказані в додатку №5 тендерної документації
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 000.00 UAH
Період уточнення:
25.07.2023 10:46 - 01.08.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим