-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Принтер струйний з пристроєм безперебійної подачі чорнил
Тендер Prozorro UA-2023-07-25-002925-a
Технічні харектеристики предмету закупівлі вказані в додатку №5 тендерної документації
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 000.00 UAH
Номер:
ccaffb6828ff4e378361878052beb528
Внутрішній номер закупівлі:
18490950
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-25-002925-a
Замовник:
Військова частина A3955
×
-
Код ЄДРПОУ:
07954406
-
Адреса:
67701, Україна, Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Миколаївська, 52
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Максим БІЛОУС +380671234535 upovnzakup_3955@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.07.2023 10:46 - 01.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2023 10:46 - 04.08.2023 10:44
Аукціон:
07.08.2023 11:09 - 07.08.2023 11:38
Період кваліфікації:
07.08.2023 11:38 - 08.08.2023 12:52
Період завантаження договору:
14.08.2023 00:00 - 24.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 000.00 Принтер струйний з пристроєм безперебійної подачі чорнил