-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запчастини для ремонту бензоінструменту
Тендер Prozorro UA-2023-07-19-010027-a
Завершена
485 676.03
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 428.38 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 428.38 UAH
Період уточнення:
19.07.2023 15:56 - 26.07.2023 00:00
Відповідь надана
Модель иснтурменту STIHL?
Номер:
402a234708a04705b02084b60354bfab
Дата опублікування:
21.07.2023 13:42
Опис:
Доброго дня, уточніть будь-ласка в додатку 4 номенклатур позиції 41-52 запчастини до мотобензоінструменту виробництва STIHL. Модель инструменту?
Відповідь:
За результатом Вашого звернення Замовником прийняте рішення про внесення відповідних змін в тендерну документацію.
Дата відповіді:
24.07.2023 15:16
Відповідь надана
Оплата
Номер:
7960cd5b51bd41cbb493cab2dbffe7f0
Дата опублікування:
20.07.2023 08:36
Опис:
Шановні учасники!!! Застерігаємо Вас від недобросовісного виконавця договірних зобов’язань в особі АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" (23399393).
29.09.2022 року між вище зазначеним замовником та ФОП Корнєєвою Л.С. було укладено договір № 03.03/02-06. Згідно умов договору виконавцем 11.10.2022 року було поставлено товар замовнику на суму 80008,00 грн. без ПДВ з відстроченням платежу 180 банківських днів. Однак станом на 20.07.2023 року АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" (23399393) не виконало своїх договірних зобов’язань, рахунки за поставлений та отриманий товар НЕ СПЛАЧЕНІ.
Керівництво АТ "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" повідомляє, що рахунки заарештовані, не здійснюють жодних платежів, радять звертатися до суду.
Відповідь:
Шановна ФОП Корнєєва Л.С! Даний коментар не стосується предмету закупівлі.
Дата відповіді:
20.07.2023 08:51