-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запчастини для ремонту бензоінструменту
Тендер Prozorro UA-2023-07-19-010027-a
Завершена
485 676.03
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 428.38 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 428.38 UAH
Номер:
e8618b8eac0845e0814444db22c407f0
Внутрішній номер закупівлі:
18447948
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-19-010027-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23399393
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛ. ГРОМАДЯНСЬКА, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дмитро Козаченко +380512539369 kozachenko_d@energy.mk.ua http://www.energy.mk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
485 676.03 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.07.2023 15:56 - 26.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.07.2023 15:56 - 29.07.2023 08:00
Період кваліфікації:
29.07.2023 08:00 - 14.08.2023 14:49
Період завантаження договору:
20.08.2023 00:00 - 30.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴485 676.03 Запчастини для ремонту бензоінструменту