-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради в онлайн- медіа (в інтернеті), а саме: соціальних мережах
Тендер Prozorro UA-2023-07-19-004772-a
Завершена
2 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
Період уточнення:
19.07.2023 11:56 - 24.07.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим