• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради в онлайн- медіа (в інтернеті), а саме: соціальних мережах

Оголошено тендер

2 400 000.00 UAH
Номер: fad952e5be7f47cab8e0d201d4580662
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-07-19-001239-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 2 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради в онлайн- медіа (в інтернеті), а саме: соціальних мережах
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 19.07.2023 11:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описміський бюджет
Сума2 400 000.00 UAH