-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з розробки нормативних енергетичних характеристик устаткування ПрАТ «Миколаївської ТЕЦ» та макета визначення нормативних питомих витрат палива на відпущену теплову і електричну енергії ТЕЦ при їх комбінованому виробництві
Тендер Prozorro UA-2023-07-17-009177-a
Торги не відбулися
393 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 965.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 965.00 UAH
Період уточнення:
17.07.2023 16:08 - 27.07.2023 00:00
Відповідь надана
Термін надання послуг
Номер:
9a4693f422ef4153b7473642b2ec7ba2
Дата опублікування:
21.07.2023 10:27
Опис:
В зв'язку з великим обсягом робіт при наданні даної послуги просимо перенесте термін надання послуги з 45 днів на 90 днів
Відповідь:
Доброго дня шановний учаснику. Повідомляємо Вам що зміни до тендерної документації стосовно періоду надання послуг будуть внесені найближчим часом.
Дата відповіді:
21.07.2023 14:33
Відповідь надана
Підтвердження відповідності пропозиції технічним вимогам замовника
Номер:
94536314f0e14427a489bc67a857f5dd
Дата опублікування:
20.07.2023 11:50
Опис:
Згідно п.4. Документи Учасника що подаються на підтвердження відповідності його пропозиції технічним вимогам замовника потрібно надати копію ліцензії або документу дозвільного характеру на право надання послуг що встановлені в предметі закупівлі, (або довідка із вказанням законодавчих підстав не надання такого документу), вкажіть, будь ласка, які саме ліценції і дозволи потрібні для надання даної послуги, а також підкажіть, будь ласка, які саме законодавчі підстави для недання даної послуги і в яких документах їх можна знайти .
Відповідь:
Доброго дня шановний Учаснику. Законодавчі підстави не надання ліцензії на право надання послуг встановлених в предметі закупівлі це Закон України " Про ліцензування видів господарчої діяльності" №222-VIII, поточна редакція — від 09.07.2023, Стаття 7 "Перелік видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню" . Якщо вид предмета закупівлі встановлений в тендерній документації Замовника наявний в переліку видів господарчої діяльності які потребують ліцензії , Учасником надається ліцензія або документ дозвільного характеру, якщо такий вид діяльності не підлягає ліцензуванню згідно цього Закону - Учасником надається довідка в довільній формі надежним чином завірена Учасником із посиланням на Закон України " Про ліцензування видів господарської діяльності" №222-VIII. Дякую за запитання.
Дата відповіді:
20.07.2023 16:51
Відповідь надана
Щодо п.2.3 Додатку 1 "Перелік документів для підтвердження відповідності УЧАСНИКА кваліфікаційним критеріям..."
Номер:
b53189369c114dfba2161aaf04619129
Дата опублікування:
18.07.2023 13:15
Опис:
Для чого для виконання цієї послуги потрібно задіювати інженерів- проектувальників?
Наше підприємство є багаторічним виконавцем вказаних послуг на енергооб'єктах, задіюючи при цьому інженерів, які мають освіту за інженерним напрямом: теплоенергетика, енергетика-теплоенергетика.
Відповідь:
Доброго дня шановний Учаснику.Дякуємо за запитання, повідомляємо що найближчим часом буде внесено зміни до тендерної документації в частині видалення вимоги щодо інженерів – проектувальників, які повинні мати кваліфікаційний сертифікат.
Дата відповіді:
18.07.2023 16:40