-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з розробки нормативних енергетичних характеристик устаткування ПрАТ «Миколаївської ТЕЦ» та макета визначення нормативних питомих витрат палива на відпущену теплову і електричну енергії ТЕЦ при їх комбінованому виробництві
Тендер Prozorro UA-2023-07-17-009177-a
Торги не відбулися
393 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 965.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 965.00 UAH
Номер:
8933a4f03abd438c8d8fb32a9e187ab0
Внутрішній номер закупівлі:
18423466
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-17-009177-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ВУЛИЦЯ КАБОТАЖНИЙ СПУСК, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Боброва Ганна Олегівна 30512583360 TENDER3@NTEC.MK.UA http://www.ntec.mk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
393 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.07.2023 16:08 - 27.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2023 16:08 - 30.07.2023 17:00
Аукціон:
31.07.2023 14:08 - 31.07.2023 14:31
Період кваліфікації:
31.07.2023 14:31 - 07.08.2023 11:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴393 000.00 Послуга з розробки нормативних енергетичних характеристик устаткування ПрАТ «Миколаївської ТЕЦ» та макета визначення нормативних питомих витрат палива на відпущену теплову і електричну енергії ТЕЦ при їх комбінованому виробництві