-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кондиціонери
Тендер Prozorro UA-2023-07-11-004955-a
ДК 021:2015 – 42512200-0 Настінні кондиціонери повітря
Завершена
254 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 540.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 540.00 UAH
Період уточнення:
11.07.2023 12:07 - 16.07.2023 00:00
Відповідь надана
Монтаж. Гарантійний термін
Номер:
5251bf04838949d5aa5ae642b8fb43ab
Дата опублікування:
11.07.2023 12:21
Опис:
Доброго дня ! Закупівля з монтажем ? Може бути гарантія меньшою ніж 60 місяців ? Дякую
Відповідь:
Добрий день, Закупівля кондиціонерів проводиться без монтажу, щодо гарантійного терміну будуть внесені зміни в Тендерній документації.
Дата відповіді:
12.07.2023 11:08