-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кондиціонери
Тендер Prozorro UA-2023-07-11-004955-a
ДК 021:2015 – 42512200-0 Настінні кондиціонери повітря
Завершена
254 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 540.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 540.00 UAH
Номер:
201d8b42fccf479d9869309622a91265
Внутрішній номер закупівлі:
18370267
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-11-004955-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006716
-
Адреса:
69600, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, ОРІХІВСЬКЕ ШОСЕ, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Дергоер +380617698131 tender_zokl_olga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
254 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.07.2023 12:07 - 16.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.07.2023 12:07 - 19.07.2023 00:00
Аукціон:
19.07.2023 12:01 - 19.07.2023 12:24
Період кваліфікації:
19.07.2023 12:24 - 21.07.2023 09:15
Період завантаження договору:
27.07.2023 00:00 - 06.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴254 000.00 Кондиціонери