-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 71330000-0 Інженерні послуги різні (Послуги з інструментального обстеження та розроблення проектно-кошторисно документації на «Капітальний ремонт аварійно-ремонтного затвору 12,0-11,9-28,1 (шифр 13ЦУ) № 8, ремонтного затвору НБ 12,0-12,4-20,65 (15ЦУ) № 2 та сміттєзатримувальної решітки 12,0-12,5-3,0 (шифр 11ЦУ) № 15 для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2023-07-11-003830-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
1 310 169.89
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 13 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 13 000.00 UAH
Період уточнення:
11.07.2023 11:28 - 17.07.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим