-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 71330000-0 Інженерні послуги різні (Послуги з інструментального обстеження та розроблення проектно-кошторисно документації на «Капітальний ремонт аварійно-ремонтного затвору 12,0-11,9-28,1 (шифр 13ЦУ) № 8, ремонтного затвору НБ 12,0-12,4-20,65 (15ЦУ) № 2 та сміттєзатримувальної решітки 12,0-12,5-3,0 (шифр 11ЦУ) № 15 для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2023-07-11-003830-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
1 310 169.89
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 13 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 13 000.00 UAH
Номер:
b66ca8ac150b4ce7b5c3795384e8ea94
Внутрішній номер закупівлі:
18369118
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-11-003830-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій КУЧЕРЕНКО 380459658511 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71330000-0 Інженерні послуги різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 310 169.89 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.07.2023 11:28 - 17.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.07.2023 11:28 - 20.07.2023 09:00
Період кваліфікації:
20.07.2023 09:02 - 25.07.2023 15:42
Період завантаження договору:
31.07.2023 00:00 - 10.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 310 169.89 ДК 021:2015 код 71330000-0 Інженерні послуги різні (Послуги з інструментального обстеження та розроблення проектно-кошторисно документації на «Капітальний ремонт аварійно-ремонтного затвору 12,0-11,9-28,1 (шифр 13ЦУ) № 8, ремонтного затвору НБ 12,0-12,4-20,65 (15ЦУ) № 2 та сміттєзатримувальної решітки 12,0-12,5-3,0 (шифр 11ЦУ) № 15 для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)