-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
09110000-3 - Тверде паливо деревне паливо (паливна гранула з деревини (пелети)
Тендер Prozorro UA-2023-07-07-010175-a
Завершена
240 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
Період уточнення:
07.07.2023 15:16 - 12.07.2023 00:00
Відповідь надана
Предмет закупівлі
Номер:
1256112944e04b74b0995fa4121c7745
Дата опублікування:
11.07.2023 12:10
Опис:
Доброго дня. Шановний Замовнику уточніть, будь ласка, що є предметом закупівлі? В оголошенні вказано гранули паливні, а в тендерній документації напівбрикет торф'яний.
Відповідь:
Доброго дня! Можливо десь опечатка, мають бути паливна гранула з деревини (пелети).
Дата відповіді:
11.07.2023 15:39