-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
09110000-3 - Тверде паливо деревне паливо (паливна гранула з деревини (пелети)
Тендер Prozorro UA-2023-07-07-010175-a
Завершена
240 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
Номер:
a78fdfd130f744f2acdf0ae521b5e776
Внутрішній номер закупівлі:
18349958
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-07-010175-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "УРВЕНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189297
-
Адреса:
35715, Україна, Рівненська область, Рівненська обл., Здолбунівський район, село Урвенна,, ВУЛИЦЯ ЖОВТНЕВА, будинок 53-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Самчук +380365257054 urvennapni@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.07.2023 15:16 - 12.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2023 15:16 - 15.07.2023 00:00
Аукціон:
17.07.2023 14:09 - 17.07.2023 14:32
Період кваліфікації:
17.07.2023 14:32 - 19.07.2023 12:17
Період завантаження договору:
25.07.2023 00:00 - 04.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴240 000.00 09110000-3 - Тверде паливо деревне паливо (паливна гранула з деревини (пелети)