-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з забезпечення гарячим харчуванням (гарячі обіди) малозабезпечених одиноких громадян та інших верств населення міста Києва (особи з інвалідністю, громадяни пенсійного віку), які перебувають на обліку у Київському міському територіальному центрі соціального обслуговування на зимовий, весняний, літній, осінній сезони
Тендер Prozorro UA-2023-07-05-001008-a
Торги не відбулися
401 910.88
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 009.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 009.55 UAH
Період уточнення:
05.07.2023 09:04 - 11.07.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим