• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги з забезпечення гарячим харчуванням (гарячі обіди) малозабезпечених одиноких громадян та інших верств населення міста Києва (особи з інвалідністю, громадяни пенсійного віку), які перебувають на обліку у Київському міському територіальному центрі соціального обслуговування на зимовий, весняний, літній, осінній сезони

Торги не відбулися

401 910.88 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 009.55 UAH
Номер: 02f6dee98c3c4591ab0b0035dc812f42
Внутрішній номер закупівлі: 18315107
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-05-001008-a   
Замовник: КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Контактна особа: Марія Клименко 380954004501 36baksik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 401 910.88 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.07.2023 09:04 - 11.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 05.07.2023 09:04 - 14.07.2023 10:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴401 910.88 Послуги з забезпечення гарячим харчуванням (гарячі обіди) малозабезпечених одиноких громадян та інших верств населення міста Києва (особи з інвалідністю, громадяни пенсійного віку), які перебувають на обліку у Київському міському територіальному центрі соціального обслуговування на зимовий, весняний, літній, осінній сезони