-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інженерно-геодезичні послуги з планово-висотного положення та визначення технічного стану підкранових колій електромостових кранів котлотурбінного цеху та крану «Вагоноперекидача» паливно-транспортного цеху
Тендер Prozorro UA-2023-07-04-004678-a
Завершена
138 286.78
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 382.87 UAH
мін. крок: 1% або 1 382.87 UAH
Період уточнення:
04.07.2023 11:44 - 09.07.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим