• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Інженерно-геодезичні послуги з планово-висотного положення та визначення технічного стану підкранових колій електромостових кранів котлотурбінного цеху та крану «Вагоноперекидача» паливно-транспортного цеху

Оголошено тендер

165 944.13 UAH
Номер: 20add28a94264aa59eb1744b734ed4e3
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-07-04-001821-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»
Замовник: ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»
Очікувана вартість: 165 944.13 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Інженерно-геодезичні послуги з планово-висотного положення та визначення технічного стану підкранових колій електромостових кранів котлотурбінного цеху та крану «Вагоноперекидача» паливно-транспортного цеху
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Дата опублікування: 04.07.2023 11:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума165 944.13 UAH