• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ящики з рубильником

Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

Торги не відбулися

67 800.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 339.00 UAH
Період уточнення: 30.06.2023 17:15 - 09.07.2023 00:00
Відповідь надана

тех.характеристики п.3, п.4

Номер: dfbf7b33edae435e8eef7ad4ed06e615
Дата опублікування: 05.07.2023 10:58
Опис: Добрий день Шановний Замовнику, просимо уточнити технічні характеристики п.3 та п.4, а саме, який тип рубильника потрібний перекидний або розривний?
Відповідь: Добрий вечір. Шановний учасник, зміни до тендерної документації внесено.
Дата відповіді: 06.07.2023 17:35
Відповідь надана

сертифікат ISO

Номер: db1911295a6a468fbd7bca1fb3d20cbb
Дата опублікування: 04.07.2023 18:02
Опис: Добрий день. Шановний Замовнику просимо видалити вимогу щодо надання від виробника сертифікату відповідності на систему управління якості вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015 у сфері виробництва кабелів/проводів, оскільки даний сертифікат не має відношення до товару, який є предметом закупвлі.
Відповідь: Добрий вечір. Шановний учасник, зміни до тендерної документації внесено.
Дата відповіді: 04.07.2023 19:46