• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ящики з рубильником

Оголошено тендер

67 800.00 UAH
Номер: 789749b93f60496d83dc11b1c0551d16
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-30-004570-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КНП "ХЕРСОНСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ХОР
Замовник: КНП "ХЕРСОНСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ХОР
Очікувана вартість: 67 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ящики з рубильником
Примітки: Річний план закупівель (зі змінами) затверджений рішенням уповноваженої особи від 30.06.2023 № 23
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 30.06.2023 17:08

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Ящик з перекидним рубильником Iн-400А IP21
Код ДК 021:2015: 31682100-1 Електрошафи
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Ящик з перекидним рубильником Iн-630А IP21
Код ДК 021:2015: 31682100-1 Електрошафи
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Ящик з рубильником ВР32-37 та запобіжниками ПН2-400 з плавкою вставкою 315А Ін-400А IP31
Код ДК 021:2015: 31682100-1 Електрошафи
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Ящик з рубильником ВР32-39 та запобіжниками ПН2-630 з плавкою вставкою 500А Ін-630А IP31
Код ДК 021:2015: 31682100-1 Електрошафи
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти
Сума67 800.00 UAH