-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (15614200-7 рис, 15613000-8 крупа гречана, 15613000-8 крупа пшенична, 15613000-8 крупа ячнева, 15613000-8 крупа перлова, 15613380-5 крупа вівсяна, 15613000-8 пшоно, 15612100-2 борошно пшеничне в/г)
Тендер Prozorro UA-2023-06-27-006047-a
Завершена
101 090.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 3 032.70 UAH
мін. крок: 3% або 3 032.70 UAH
Період уточнення:
27.06.2023 12:58 - 02.07.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим