• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (15614200-7 рис, 15613000-8 крупа гречана, 15613000-8 крупа пшенична, 15613000-8 крупа ячнева, 15613000-8 крупа перлова, 15613380-5 крупа вівсяна, 15613000-8 пшоно, 15612100-2 борошно пшеничне в/г)

Оголошено тендер

101 090.00 UAH
Номер: 1231e364e36e4feb9592cad765046c2b
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-27-001979-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласний клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласний клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення"
Очікувана вартість: 101 090.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (15614200-7 рис, 15613000-8 крупа гречана, 15613000-8 крупа пшенична, 15613000-8 крупа ячнева, 15613000-8 крупа перлова, 15613380-5 крупа вівсяна, 15613000-8 пшоно, 15612100-2 борошно пшеничне в/г)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Дата опублікування: 27.06.2023 12:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума101 090.00 UAH