-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень, сходового маршу (праве крило) поліклінічного корпусу дитячої поліклініки за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Коростень, Житомирська область (45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2023-06-16-002079-a
Торги не відбулися
295 462.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 477.31 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 477.31 UAH
Період уточнення:
16.06.2023 10:01 - 23.06.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим