-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень, сходового маршу (праве крило) поліклінічного корпусу дитячої поліклініки за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Коростень, Житомирська область
Оголошено тендер
295 462.00
UAH
Номер:
46aab2f77b594130b7b46de15aae7e2c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-16-000207-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП "ЦПМСД" КМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844941
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "ЦПМСД" КМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844941
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
295 462.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщень, сходового маршу (праве крило) поліклінічного корпусу дитячої поліклініки за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Коростень, Житомирська область
Примітки:
Протокол №55 від 16.06.2023 р. про зміни до річного плану закупівель на 2023 рік
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування:
16.06.2023 08:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума295 462.00 UAH