-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з фізичної охорони приміщення, майна та прилеглої території КНП ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
Тендер Prozorro UA-2023-06-14-010071-a
Обсяг надання послуг: 1 послуга (один пост фізичної охорони), згідно до Технічної специфікації (Додаток №2)
Завершена
95 312.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 476.56 UAH
мін. крок: 0.5% або 476.56 UAH
Період уточнення:
14.06.2023 14:30 - 19.06.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим