-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з фізичної охорони приміщення, майна та прилеглої території КНП ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
Тендер Prozorro UA-2023-06-14-010071-a
Обсяг надання послуг: 1 послуга (один пост фізичної охорони), згідно до Технічної специфікації (Додаток №2)
Завершена
95 312.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 476.56 UAH
мін. крок: 0.5% або 476.56 UAH
Номер:
928a9765068b4071b3471445409e570e
Внутрішній номер закупівлі:
18102051
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-14-010071-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. Дністерська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Перейма Оксана 380322705427 economic.zusdmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
95 312.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.06.2023 14:30 - 19.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.06.2023 14:30 - 22.06.2023 00:01
Період кваліфікації:
22.06.2023 00:02 - 22.06.2023 16:25
Період завантаження договору:
28.06.2023 00:00 - 08.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴95 312.00 Послуги з фізичної охорони приміщення, майна та прилеглої території КНП ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»