-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття, фігурних елементів мощення, бордюрів, вирівнювання просілих та заміни пошкоджених плит та інших елементів благоустрою у м. Дніпрі - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2023-06-14-006476-a
Завершена
3 170 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 850.00 UAH
Період уточнення:
14.06.2023 12:00 - 19.06.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим