• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття, фігурних елементів мощення, бордюрів, вирівнювання просілих та заміни пошкоджених плит та інших елементів благоустрою у м. Дніпрі - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Завершена

3 170 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 850.00 UAH
Номер: 4c9d8d5c61254882b16c7eeda99bed94
Внутрішній номер закупівлі: 18098490
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-14-006476-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Владислав Чубар +380567319739 chubar_vladislav@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 170 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.06.2023 12:00 - 19.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 14.06.2023 12:00 - 22.06.2023 00:00
Період кваліфікації: 22.06.2023 00:02 - 23.06.2023 10:59
Період завантаження договору: 29.06.2023 00:00 - 09.07.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 170 000.00 Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття, фігурних елементів мощення, бордюрів, вирівнювання просілих та заміни пошкоджених плит та інших елементів благоустрою у м. Дніпрі - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника