-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV): 44810000-1 – Фарби
Тендер Prozorro UA-2023-06-13-014159-a
Завершена
295 342.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 476.71 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 476.71 UAH
Період уточнення:
13.06.2023 17:56 - 24.06.2023 00:00
Відповідь надана
Фасування
Номер:
044b2dd162f84336aff1d07d8446db91
Дата опублікування:
16.06.2023 17:49
Опис:
Замовник в тендерній документації указав:
Фарба інтер'єрна сніжно-біла матова ( відро вагою не менше 16 кг і не більше 20 кг)
Варто зазначити що замовником вказано нетипове фасування для даного виду продукції, що може значно зменшити кількість учасників, які готові запропоновати дану продукцію, в свою чергу це призведе до недотримання одного із принципів здійснення публічних закупівель: максимальної економії, ефективності та пропорційності.
Просимо надати можливість учасникам пропонувати товар з фасуванням, що є більш типовим для даного виду продукції, а саме:
Фарба інтер'єрна сніжно-біла матова ( відро вагою не менше 12,6 кг і не більше 20 кг)
Сподіваємось на зважене рішення та розуміння Замовника!
Відповідь:
Шановний учаснику! На Ваше зверення повідомляємо, що Замовником на товар Фарба інтер'єрна сніжно-біла матова зазначене фасування саме відро вагою не менше 16 кг і не більше 20 кг виходячи з кількісних потреб товару для установ, підпорядковуваних Замовнику, а зміна фасування може призвести до недоотримання необхідної кількості відповідної фарби
Дата відповіді:
19.06.2023 13:40
Відповідь надана
Фасування
Номер:
b0d29002615849b59713688d137d46b6
Дата опублікування:
16.06.2023 17:43
Опис:
Замовник в тендерній документації вказав:
Грунт-Емаль 3 в 1 антикорозійна з молотковим ефектом сіра (банка 0,7 кг)
Варто зазначити, що даний вид продукції у різних виробників може мати різне фасування. Просимо надати можливість учасникам пропонувати фарбу, що має віддмінну від зазначеної фасовку, зі збереженням загальної кількості необхідної Замовнику подукції та вказати:
Грунт-Емаль 3 в 1 антикорозійна з молотковим ефектом сіра (банка не менше 0,7 кг/0,7 л)
Таким чином це надасть можливість учасникам надавати найоптимальніші пропозиції, що повністю відповідають заявленим вимогам Замовника та дотримання одного із принципів здійснення публічних закупівель: максимальної економії, ефективності та пропорційності.
Сподіваємось на зважене рішення та розуміння Замовника!
Відповідь:
Шановний учаснику! На Ваше зверення повідомляємо, що Замовником на товар Грунт-Емаль 3 в 1 антикорозійна з молотковим ефектом сіра зазначене фасування саме банка 0,7 кг виходячи з кількісних потреб товару для установ, підпорядковуваних Замовнику, а зміна фасування може призвести до отримання надлишкової кількості товару і перевитрати бюджетних коштів
Дата відповіді:
19.06.2023 13:43
Відповідь надана
Фасування
Номер:
3071fa23e7054f60853e61c4334b442c
Дата опублікування:
16.06.2023 17:38
Опис:
Замовник в тендерній документації вказав:
Емаль АК-11 біла бордюрна (банка 2,5 кг)
Варто зазначити, що загальноприйнятим фасуванням для даного виду продукції є 2,8 кг. Просимо надати можливість учасникам пропонувати фарбу, що має віддмінну від зазначеної фасовку, зі збереженням загальної кількості необхідної Замовнику подукції та вказати:
Емаль АК-11 біла бордюрна (банка не менше 2,5 кг)
Таким чином це надасть можливість учасникам надавати найоптимальніші пропозиції, що повністю відповідають заявленим вимогам Замовника та дотримання одного із принципів здійснення публічних закупівель: максимальної економії, ефективності та пропорційності.
Сподіваємось на зважене рішення та розуміння Замовника!
Відповідь:
Шановний учаснику! На Ваше зверення повідомляємо, що Замовником на товар Емаль АК-11 біла бордюрна зазначене фасування саме банка 2,5 кг виходячи з кількісних потреб товару для установ, підпорядковуваних Замовнику, а зміна фасування може призвести до отримання надлишкової кількості товару і перевитрати бюджетних коштів
Дата відповіді:
19.06.2023 13:58
Відповідь надана
фасування
Номер:
d7d5d645e05e4850a4d0af718eb67d77
Дата опублікування:
16.06.2023 17:28
Опис:
Замовник в тендерній документації вказав:
поз 49 Грунт-Емаль 3 в 1 антикорозійна з молотковим ефектом сіра (банка 0,7 кг)
Варто зазначити, що загальноприйнятим фасуванням для даного виду продукції є 0,9 кг та 2,5 кг. Просимо надати можливість учасникам пропонувати фарбу, що має віддмінну від зазначеної фасовку, зі збереженням загальної кількості необхідної Замовнику подукції та вказати:
поз 49 Грунт-Емаль 3 в 1 антикорозійна з молотковим ефектом сіра (фасування не менше банка 0,7 кг)
Таким чином це надасть можливість учасникам надавати найоптимальніші пропозиції, що повністю відповідають заявленим вимогам Замовника та дотримання одного із принципів здійснення публічних закупівель: максимальної економії, ефективності та пропорційності.
Сподіваємось на зважене рішення та розуміння Замовника!
Відповідь:
Шановний учаснику! На Ваше зверення повідомляємо, що Замовником на товар Грунт-Емаль 3 в 1 антикорозійна з молотковим ефектом сіра зазначене фасування саме банка 0,7 кг виходячи з кількісних потреб товару для установ, підпорядковуваних Замовнику, а зміна фасування може призвести до отримання надлишкової кількості товару і перевитрати бюджетних коштів
Дата відповіді:
19.06.2023 13:44
Відповідь надана
уточнення по кольру
Номер:
57d6f95dd9a04e0a913e2eadb406e262
Дата опублікування:
16.06.2023 17:24
Опис:
Доброго дня.
Замовником в тендерній документації Додатоком №1 (Технічне завдання) вказані специфічні кольори.
Прохання надати можливість пропонувати Емалі кольорів, що є наближеними а саме:
Поз.30 Емаль ПФ-115 рожева (банка 2,8 кг) або вишнева
Поз 37 Емаль ПФ-115 темно - червона (банка 2,8 кг) або вишнева
Поз 40 Емаль ПФ-115 шоколадна (банка 2,8 кг) або темно-коричнева
Поз. 49 Грунт-Емаль 3 в 1 антикорозійна з молотковим ефектом сіра (банка 0,7 кг) або антрацит або срібляста
Таким чином це надасть можливість учасникам надавати найоптимальніші пропозиції зазначених пігментів , що повністю відповідають заявленим вимогам Замовника та дотримання одного із принципів здійснення публічних закупівель: максимальної економії, ефективності та пропорційності.
Сподіваємось на зважене рішення та розуміння Замовника!
Відповідь:
Шановний учаснику! На Ваше зверення повідомляємо, що Замовником інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі (технічне завдання) оформлені виходячи з кількісних і якісних потреб товару для установ, підпорядковуваних Замовнику, а зміна вимог по кольорових характеристиках товару може призвести до отримання товару, який не відповідатиме необхідним потребам Замовника
Дата відповіді:
19.06.2023 13:57
Відповідь надана
уточнення по кольору
Номер:
8868fc555ff2463ab07661670d844e4d
Дата опублікування:
16.06.2023 16:52
Опис:
Замовником у тендерній документації вказані кольори на пігменти,що є нетиповими, а саме:
Колорант рожево-червоний Р23 100мл
Колорант бірюза синя Р44 100мл
Колорант кремовий Р60 100мл
Більшість виробників виготовляють пігменти схожого кольору, що мають дещо іншу назву. Прохання надати можливість учасникам пропонувати відповідні пігменти, що мають іншу назву але по кольору відповідають вимогам замовника.
Том прохання прописати:
Колорант рожево-червоний Р23 або червоний 100мл
Колорант бірюза синя Р44 або бірюзовий 100мл
Колорант кремовий Р60 або пісочний 100мл
Таким чином це надасть можливість учасникам надавати найоптимальніші пропозиції зазначених пігментів , що повністю відповідають заявленим вимогам Замовника та дотримання одного із принципів здійснення публічних закупівель: максимальної економії, ефективності та пропорційності.
Сподіваємось на зважене рішення та розуміння Замовника!
Відповідь:
Шановний учаснику! На Ваше зверення повідомляємо, що Замовником інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі (технічне завдання) оформлені виходячи з кількісних і якісних потреб товару для установ, підпорядковуваних Замовнику, а зміна вимог по кольорових характеристиках товару може призвести до отримання товару, який не відповідатиме необхідним потребам Замовника
Дата відповіді:
19.06.2023 13:56
Відповідь надана
Щодо забезпечення тендерної пропозиції
Номер:
f115b1d05c2d4e4e9477c3ec83f00b69
Дата опублікування:
16.06.2023 16:04
Опис:
Доброго дня.
Тендерною документацією закупівлі UA-2023-06-13-014159-a передбачено надання забезпечення тендерної пропозиції 8 000,00 грн. у формі електронної банківської гарантії у 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій.
Наголошуємо, що зараз, у період воєнного стану, бойових дій на території нашої країни, для нормального функціонування та розвитку економіки, необхідний швидкий рух коштів задля можливості поновлення виробництв. Тому Постачальники не мають змоги відволікати кошти з обігу на такий тривалий час та додатково сплачувати послуги з оформлення гарантії. Адже окрім забезпечення тендерної пропозиції Учасник-переможець виконати доставку за власний рахунок.
Необхідність попереднього оформлення забезпечення тендерної пропозиції тягне за собою додаткове фінансове навантаження на Учасників у такий важкий для країни та бізнесу час та опосередковано зменшить кількість учасників, які готові прийняти у ній участь, адже існує велика ймовірність того, що учасник не переможе та не зможе компенсувати понесені витрати. Зазначене знизить конкуренцію та завадить реалізації одного з головних принципів здійснення публічних закупівель, такого як максимальна економія та ефективність.
Замовник ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧЕРВОНОСЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ як ніхто повинен розуміти необхідність забезпечення в такий складний для країни час максимальної економії та ефективності, яку можна досягти лише через забезпечення участі в закупівлі найбільшої кількості учасників, в тому числі безпосередніх виробників продукції, які зможуть запропонувати найменші ціни без надбавок посередників.
У зв’язку з зазначеним просимо виключити з умов закупівлі вимогу щодо надання забезпечення тендерної пропозиції.
Сподіваємось на розуміння Замовника та заздалегідь вдячні.
Відповідь:
Шановний учаснику! На Ваше зверення повідомляємо, що Замовник у своїй діяльності керується нормами чинного законодавства, а в даному конкретному випадку Законом України «Про публічні закупівлі» (надалі - Закон). Закупівля оголошена відповідно до вимог Закону за процедурою відкритих торгів та з особливостями у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості). Відповідно до Розділу III. «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації визначено, що тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інформація від учасника процедури закупівлі про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, наявність/відсутність підстав, установлених у пункті 47 Особливостей і в тендерній документації, та шляхом завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації. Також, відповідно до частини 3 статті 22 Закону встановлено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Відповідно до ч.1 ст. 25 Закону Замовник має право зазначити в оголошенні про проведення конкурентної процедури закупівлі та в тендерній документації/оголошенні про проведення спрощеної закупівлі вимоги щодо надання забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції. Таким чином, Закон надає Замовнику право обрати самостійно яку кількість кваліфікаційних критеріїв для перевірки надійності учасника йому слід визначити, а надання забезпечення тендерної пропозиції гарантує належне виконання учасником-переможцем закупівлі своїх обов’язків щодо підписання договору за результатами закупівлі.
Дата відповіді:
19.06.2023 12:11